Meslek Testi 1.0 (Android)

Meslek Testi

1.0
Meslek Testi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meslek Testi, ilginiz olan meslekleri tespit edebilmenizi sağlaya 120 soruluk Android cihazlar için geliştirilen bir mobil uygulama.

Meslek Testi, adından anlayacağınız üzere eğiliminiz olan meslekleri görebilmenizi sağlayan yararlı ve kullanışlı bir Android uygulaması. Uygulama mağazası üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulama hangi mesleklerini ilginiz yada eğiliminiz olduğunu tespit etmeniz için yardımcı oluyor.

Özellikle üniversite seçimi öncesi meslek seçimi yapmak durumunda kalan öğrencilerin ilgisini çekebilecek uygulama üzerindeki sorular, hızlı bir şekilde yanıtlayebileceğniz şekilde tasarlanmış. Böylelikle 120 soru olmasına rağmen kısa sürede bitirebiliyorsunuz.

Sade bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde çözeceğiniz test, 5 ile 10 dakika arasında sürüyor. Soruların tamamını çözdükten sonra uygulama 10 farklı meslek için mesleki eğilim puanınızı gösteriyor. Bu sayede sonuçları kendi kafanızdakiler ile karşılaştırarak karşılaştırma da yapabiliyorsunuz.

Hangi mesleği seçsem diye kara kara düşünüyorsanız, net olarak yardım etmeyecek olsada, bu konuda size yardımcı bir uygulama olan Meslek Testi'ni Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR