Microsoft Translator 0.9.5.009 (Android)

Microsoft Translator

Microsoft Translator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    345

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft Translator, Microsoft'un resmi çeviri uygulamasıdır

Microsoft Translator yurt dışı seyahatlerinizde veya  yabancı dil ile ilgili ihtiyaçlarınızda oldukça işinize yarayabilecek bir çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz resmi bir Microsoft tercüme asistanı olan Microsoft Translator temel olarak kullanıcılara yazılı ve sesli çeviri yapma imkanı sunuyor. Uygulama ile farklı bir dilde anlamını bilmediğiniz kelime veya kelime gruplarını, cümleleri kolay ve hızlı bir şekilde farklı bir dile çevirebiliyorsunuz. Uygulamanın çalışabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyması biraz problem olabilmekte. Android Wear desteğine sahip olan Microsoft Translator'ı akıllı saatlerinizle birlikte kullanabiliyorsunuz.

Microsoft Translator'un sesli çeviri özelliği İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, Fince, Norveççe, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, İsveççe dillerindeki konuşmaları algılayabiliyor ve aralarında Türkçe'nin de olduğu farklı dillere çevirebiliyor. Uygulama belli başlı diller için de çevrilen kelime veya cümlelere sesli telaffuz desteği sunuyor.

Microsoft Translator'un yazılı çeviri özelliği ise Türkçe'den aşağıda listelenen dillere veya aşağıdaki dillerden Türkçe'ye çeviri yapmanızı mümkün kılıyor:

Arapça, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonyaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Haiti dili, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Letonyaca, Malezyaca, Malta dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Taylandca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Galler dili, Yukatan Maya dili

YORUMLAR