Mobizen 2.14.0.5 (Android)

Mobizen

Mobizen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobizen ile Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarabilirsiniz

Mobizen kullanıcılara tabletteki veya telefondaki görüntüyü PC'ye aktarma ve Android ekran videosu çekme konularında yardımcı olan bir mobil ekran videosu çekme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Mobizen temel olarak Android cihazınızı ve bilgisayarınızı birbirine bağlıyor ve bilgisayarınız üzerinden Android cihazınızı kontrol etmenizi sağlıyor. USB kablosu, WiFi ağı veya 3G ağı üzerinden bilgisayarınızla eşleştireceğiniz Android akıllı telefon veya tabletiniz Mobizen aracılığıyla bilgisayar üzerinden yönetilebiliyor.

Mobizen'ın en kullanışlı özelliklerinden biri Android telefon veya tabletinizdeki görüntüyü gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızın monitörüne yansıtması. Bu sayede daha büyük ekranda Android oyunlarınızı oynayabiliyor, anlık mesajlaşma yazılımları gibi Android uygulamalarınızı kullanabiliyorsunuz.

Mobizen ile Android ekran videosu çekme rootsuz olarak yapılabiliyor. Eğer Android 5.0 işletim sistemine sahip olmayan bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız Mobizen kullanabilir ve root atmadan oyun videolarınızı, uygulama tanıtımlarınızı Mobizen ile kaydedebilirsiniz.

Mobizen bir sunum ve projeksiyon çözümü olarak da kullanılabilmekte. Uygulama mobil cihazınızdaki görüntüyü daha büyük ekrana aktarırken ekran üzerinde çizim araçları da sunuyor.

Mobizen'i kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

YORUMLAR