MuPDF (Android)

MuPDF

MuPDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MuPDF ile PDF dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz

MuPDF kullanıcılara iş ve okul hayatında en çok karşılaşılan PDF dökümanlarını Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak görüntüleme imkanı sunan bir PDF okuyucudur.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF görüntüleme uygulaması olan MuPDF sayesinde PDF formatı kullanılarak hazırlanmış olan sunumları, raporları, ödev veya projeleri Android mobil cihazımızda görüntüleyebiliyoruz. Uygulama bize bilgisayar başında olmasak bile ofis veya okul dökümanlarımıza erişebilme ve içeriklerini görebilme imkanı tanıyor. Bu sayede gittiğimiz yerlerde Android cihazımızı kullanarak işimizi veya eğitimimizi yürütebiliyoruz.

MuPDF oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Uygulama şifre korumalı PDF dökümanlarını destekliyor ve şifrelerini girdiğinizde bu dökümanları açabiliyor. MuPDF ile sadece PDF dökümanlarının haricinde XPS ve CBZ formatındaki dökümanları da görüntüleyebilmektesiniz. MuPDF ile PDF dökümanlarınıza ek açıklamalar ekleyebilir, şeffaflık derecesini ayarlayarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

MuPDF bize PDF dökümanları içerisinde arama yapabilme imkanı da sunuyor. MuPDF temel olarak ihtiyaca hitap eden, bunun yanında kullanışlı küçük ek özellikler de sunan bir PDF görüntüleme uygulamasıdır.

YORUMLAR