Pushbullet 14.2.5 (Android)
Pushbullet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    405

  • Üretici

    Pushbullet

Pushbullet, bilgisayar başında iş yaparken yada oyun oynarken telefonunuza gelen aramaları kaçırmamak yada mesajları okumak için kullanabileceğiniz yararlı bir uygulamadır.

Pushbullet, Android telefon ve taletlerinizin bilgisayara bağlanmasını sağlayarak gelen tüm bildirimlerinizi bilgisayar üzerinde görmenizi sağlayan uygulama, arandığınızdığınızda yada mesaj geldiğinde görmeme şansınızı sıfıra indirmektedir.

Cihazınız sessiz yada uyku modunda olduğunda bile çalışan uygulama sayesinde hiç bir aramayı kaçırmazsınız ve gelen mesajları kolayca bilgisayar ekranı üzerinden okuyabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde çalışırken, film izlerken yada oyun oynarken dalıp gittiğimiz zamanlar olmuyor değil. Fakat bu süre zarfında kesinlikle gerçekleştirmemiz gereken konuşmalar yada mesajlaşmalar olabiliyor. Bu gibi durumlarda Pushbullet en yakın dostunuz olarak size yardım edebiliyor. Bildirimleri görüntüleme dışında resim, dosya ve linkler gönderebilmenizi sağlayan uygulama Android telefon ve tabletleriniz ile bilgiayarınız arasında güvenli bir bağlantı oluşturmaktadır.

Sizde bilgisayarınızda çalışırken telefonunuza gelen bildirimleri görüntülemek ve kolayca resim ve dosya gönderimi yapmak istiyorsanız, Pushbullet uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR