Seagate Media 2.7.0.16 (Android)

Seagate Media

Seagate Media
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seagate Media uygulaması ile Seagate harici depolama cihazlarında tuttuğunuz dosyalarınıza nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Seagate Media, Seagate Wireless Plus, Seagate Central, LaCie Fuel veya GoFlex Satellite depolama cihazlarında saklanan fotoğraf, video, müzik ve belgelere mobil cihazınızdan erişme izni veren bir uygulama.

Android telefon ve tabletinize ücretsiz yükleyebileceğiniz Seagate Media uygulaması, Seagate depolama cihazlarındaki dosyalarınıza dilediğiniz zaman kolaylıkla erişme imkanı tanıyor. Üstelik dosyalarınıza erişmek ve görüntülemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyorsunuz. Seagate Wireless sürücüleri kendi kablosuz ağlarını oluşturma özelliklerine sahip olduklarından mobil cihazınıza doğrudan bağlantı sağlayabiliyor ve medya dosyalarınızı oynatabiliyor. Tabii ki evde olmadığınız vakit, herkesin kullanımına açık WiFi ağının bulunduğu bir yerde de değilseniz depolama cihazınızdaki dosyalara erişmek için hücresel bağlantınızın açık olması gerekiyor.

Mobil cihazınızdaki fotoğraf ve videoları depolama cihazlarınıza aktarmak için de kullanabileceğiniz Seagate Media’nın Seagate Wireless Plus, Seagate Central, Go Flex Satellite veya LaCie Fuel depolama cihazları gerektirdiğini bir kez daha belirtmek isterim. Mobil cihazınızın dahili depolama alanından şikayetçi iseniz ve de bunu Seagate’in harici depolama ürünleri ile çözdüyseniz Seagate Media kesinlikle Android cihazınızda bulunması gereken bir uygulama.

YORUMLAR