Shutdown7

Shutdown7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shutdown7 ile bilgisayarınızı cep telefonunuz üzerinden kapatabilirsiniz

Shutdown7 Android işletim sistemine sahip mobil cihazınız üzerinden kolayca bilgisayar kapatmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir uzaktan bilgisayar yönetimi uygulamasıdır.

Shutdown7 mobil cihazınız aracılığıyla internet üzerinden bilgisayarınızla iletişim kurmanıza ve bilgisayar kapatma, yeniden başlatma, uyku moduna alma ve oturum kapatma komutlarını yürütmenize olanak sağlar. Uygulamanın güzel yönü zaman ayarlı bilgisayar kapatma ve otomatik bilgisayar kapatma işlemlerini de desteklemesidir. Uygulama ile belirleyeceğiniz süre sonunda bilgisayarınızı kapatabiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir işlemin tamamlanmasını bekleyebilir ve işlem tamamlanınca bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Shutdown7 belli işlemler tamamlandığında bilgisayarınızı otomatik kapatma seçeneği de sunuyor. Herhangi bir pencere veya işlem sonlandığında, müzik albümü oynatma işlemi sonlandığında veya bilgisayarınız belli bir süre boşta kaldığında bilgisayarınızı otomatik kapatabiliyorsunuz.

Shutdown7'yi bilgisayarınızda kullanabilmek için uygulamanın bu adresten indirebileceğiniz masaüstü versiyonunun da bilgisayarınızda yüklü olması ve çalışıyor olması gerekmektedir:

YORUMLAR