Tor Browser 60.2.0 (Android)
Tor Browser
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,342

  • Üretici

    Tor

Tor Browser Android telefonunuza indirin, internette güvenle, özgürce ve anonim olarak gezinin.

Tor Browser indirerek Android telefonunuzda güvenilir web tarayıcıya sahip olur, internette özgürce ve anonim olarak gezinirsiniz. Gizlilik koruma ve çevrimiçi özgürlük için dünyanın en güçlü aracını geliştiren Tor Project’in web tarayıcısı Tor Browser, reklam engelleme, çok katmanlı şifreleme, izleme (takip) koruması gibi güzel özelliklere sahip.

Tor Project tarafından tamamen ücretsiz olarak indirilmeye açılan web tarayıcısı Tor Browser for Android, internette gezerken iz bırakmak istemeyen, güvenle ve özgürce sörf yapmanın keyfini sürmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Güvenilir bir web tarayıcı olan Tor Browser, tamamen gizlilik üzerine kurulmuş.

Ziyaret ettiğiniz web sitelerini takip ederek karşınıza olur olmadık reklamlar çıkartan web sitelerine karşı korumaktan cihaz bilgilerinden kişisel verilere gizli kalması gereken verilere erişmeye çalışan kötü niyetli kişilerin aktivitelerinden korumaya, web trafiğini üç kez şifreleyerek maksimum düzeyde koruma sağlamaktan engellenen veya bölgede hizmet vermeyen sitelere erişmenizi sağlamaya gizlilik, güvenlik ve özgürlük temelli birçok özelliği olan bir web tarayıcıdan bahsediyorum. Android için Tor Browser'ın gizliliği ve çevrimiçi kimliği nasıl koruduğu aşağıdaki Türkçe tanıtım videosunda da gösterilmektedir.

Not: Android için Tor Browser’ı Tor ağına bağlayacak bir proxy uygulaması olan Orbot’u yüklemeniz gerekiyor. Android için Tor Browser’ın kararlı (stabil) sürümünde bu gerekli olmayacak.

YORUMLAR