Türkçe-İngilizce Sözlük

Türkçe-İngilizce Sözlük
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,575

  • Üretici

    Kur Yazılım

Türkçe-İngilizce Sözlük çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir İngilizce sözlük uygulamasıdır

Türkçe-İngilizce Sözlük sahip olduğu özellikler ve kullanım kolaylığıyla İngilizce öğrenirken veya konuşurken size büyük faydası dokunabilecek bir mobil İngilizce sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Türkçe-İngilizce Sözlük hem İngilizce'deki kelimeleri Türkçe'ye çevirebiliyor, hem de Türkçe kelimeleri İngilizce'ye çevirebiliyor. Uygulama içerisinde aradığınız kelimelerin karşılıklarına ulaşabilmeniz de gayet kolay. Arama kutusuna çevirmek istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz ve sonrasında İngilizce'deki ya da Türkçe'deki karşılıkları listeleniyor. Türkçe-İngilizce Sözlük'te çıkan sonuçlarda kelimenin İngilizce açıklamalarına da yer veriliyor.

Türkçe-İngilizce Sözlük'ün en önemli özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Eğer internet bağlantısına sahip değilseniz uygulamanın bu özelliği işinize yarayacaktır; çünkü yurt dışı seyahatlerinde internet bağlantısı bulmak problem olabilmekte. Uygulamanın bu özelliğini kullanabilmek için uygulama içerisinden ücretsiz olarak çevrimdışı sözlük dosyasını indirmeniz yeterli.

İngilizce fiil çekimlerini görebilmek için bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz:

YORUMLAR