Voicedocs 1.0 (Android)

Voicedocs

1.0
Voicedocs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voicedocs mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz speech to text uygulamasıdır

Voicedocs eğer daha pratik bir şekilde yazı yazmak isterseniz faydalanabileceğiniz kullanıcılara konuşmayı yazıya çevirme konusunda yardımcı olan bir mobil speech to text uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş Voicedocs tamamen Türkçe destekli bir uygulama. Uygulama temel olarak Android cihazınızın mikrofonuna konuştuğunuz kelimeleri metin olarak kaydediyor. Voicedocs'u benzer konuşmayı yazıya çevirme uygulamalarından ayıran önemli bir özellik bulunuyor; o da uygulamanın konuşmalarınızı metine çevirdikten sonra bu metinleri bilgisayara aktarabilmesi. Bu sayede Android cihazınızı bir ses algılama aracı olarak kullanıp konuşmalarınızı bilgisayara aktarabiliyorsunuz.

Voicedocs klavyede yazı yazmak için daha hızlı bir yol sunabiliyor. Fakat uygulama ses algılama konusunda her zaman çok isabetli sonuçlar sergileyemiyor. Voicedocs kullanışlı olabilen özelliklere de sahip. Uygulama büyük harfleri ve noktalama işaretlerini çevirilere ekleyebilmekte.

30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunan Voicedocs uygulamasından yararlanmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir: