Voxox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,243

  • Üretici

    Voxox

Voxox uygulaması ile Android cihazlarınızdan diğer platformlardaki dostlarınızla kolayca sohbet edebiliyor, onları arayabiliyorsunuz.

Voxox uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından dostlarıyla kolayca mesajlaşmalarını sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor fakat bir kaç ekstra özelliği için satın alma seçeneklerinin varolduğunu da belirtmek gerek. Hem basit arayüzü hem de sorunsuz çalışan yapısıyla alternatif arayanların işini görecektir. Ayrıca Voxox'un diğer mobil platformlarda, hatta masaüstünde bile bir sürümünün olması sayesinde herkesle her an ve her cihazdan iletişime geçme şansınız oluyor.

Uygulamanın direkt mesajlaşma özellikleri klasik yazılı mesajlaşma uygulamaları gibi çalışıyor fakat bir yandan da fotoğraflar ve videolar gönderme gibi özelliklerden faydalanabiliyorsunuz. Çok sayıda kişiyle aynı anda sohbet etmek isteyenler grup mesajlaşma özelliğinden de kolayca faydalanabiliyorlar. Tüm bu özellikler diğer platformlardaki Voxox uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Dolayısıyla sohbet ettiğiniz kişiler hiç bir iletişimi kaçırmıyorlar.

Voxox'un konum paylaşma, hatta sesli mesaj gönderme gibi yeteneklerinin de olması sayesinde iletişime geçtiğiniz kişilerle ihtiyaç duyduğunuz tüm detayları paylaşabiliyorsunuz. ABD ve Kanada'da yaşayan kullanıcılar ise uygulamanın satın alma seçenekleri sayesinde sahte telefon numarası alabiliyor, bu numarayla uluslararası arama ve SMS'leri çok ucuza gerçekleştirebiliyorlar. Fakat maalesef bu özellik ülkemizde kullanılabilir durumda değil, bu nedenle satın almayı gerçekleştirmenizi pek önermiyorum.

Farklı dillerde gönderilen mesajları otomatik tercüme de edebilen uygulama, çok özellikli mesajlaşma uygulamalarından hoşlananların denemeleri gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR