Yandex Browser 13.11.1500.9402 (Android)
Yandex Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  25,698

 • Üretici

  Yandex

Android mobil cihazınızda web sitelerini en hızlı şekilde gezmek ve güvenle internette sörf yapmak için Yandex.Browser'ı kullanabilirsiniz.

Yandex ülkemize geçtiğimiz sene geldiğinden beri hiç durmadan yeni ürünlerini sunuyor ve internet dünyasında diğer şirketlerin cesaret edemediği adımları atmaya devam ediyor. Yandex.Browser, şirketin PC ve Mac'ler için ürettiği kullanışlı bir web tarayıcısıydı ve şimdi de Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış sürümü bizlerle birlikte.

Uygulamaya girdiğinizde fark edebileceğiniz gibi oldukça hızlı bir tepki süresine sahip olan Yandex.Browser, aramaları da çok hızlı tamamlayabiliyor ve adres çubuğuna tüm adresi girmenize gerek bırakmadan istediğiniz web sitesine sizi yönlendirebiliyor.

Hemen ekranın alt kısmında yer alan akıllı satır sayesinde kolayca arama ve adres girişlerini yapabildiğiniz için uygulamayı kullanırken çok hızlı olabileceğinize inanıyorum. Sadece klavye girişini değil, aynı zamanda mikrofon ile söylenen girişleri de anlayabilen tarayıcı, web sitelerinin sadece adını yazarak ya da söyleyerek ziyaret edebilmenize imkan tanıyor.

Arama sonuçlarında ise direkt olarak aradığınız nesneleri size sunan Yandex.Browser, böylece müzik arıyorsanız direkt dinlemenizi, resim arıyorsanız direkt görüntülemenizi sağlayabiliyor. Adres girmeden önde karşınıza çıkan favoriler ekranı ise masaüstü PC sürümünde olduğu gibi en sevdiğiniz ve sık girdiğiniz web sitelerini hemen görmenizi sağlıyor.

Tabii ki Yandex.Browser denince akla gelen turbo modu bu sürümde de unutulmamış. Özellikle internet bağlantısı sınırlı ve kotalı olanların işine yarayacak olan bu mod, web sayfalarının içeriklerini sıkıştırarak sayfaların çok daha hızlı açılmasını sağlıyor.

Yenilikler:

 • Android tablet desteği
 • Cihazlar arası senkronizasyon
 • Daha az güç tüketimi
 • Turbo modu sürekli çalışacak şekilde ayarlama

YORUMLAR