En İyi 10 GTA 5 Modu

En İyi GTA 5 modları ve hileleri yazımızda!

En İyi GTA 5 Modları 2. Sayfa

GTA 5 North Yankton Loader

GTA 5'e ilk başladığınız bölümü hatırlıyor musunuz? Bu bölümde bir banka soygununa katılıyor ve sonrasında kaçmaya çalışıyorduk. Nedense bu bölümü geçtikten sonra oyunun ilerleyen bölümlerinde North Yankton adlı karlarla kaplı bu bölgeye geri dönemiyorduk. İşte GTA 5 North Yankton Loader ile bu bölgeye geri dönebilmeniz mümkün. Modu nasıl yükleyebileceğinizi ve kullanabileceğinizi öğrenmek ve modu indirmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-north-yankton-loader/

GTA 5 Field of View Modu

GTA 5 PC versiyonunun en büyük yeniliklerinden biri FPS yani 1. şahıs bakış açısıyla oyunu oynamamıza izin veriyor oluşu. Fakat bu birinci şahıs kamerası belli bir görüş alanına sahip ve bu kısıtlı görüş alanı nedeniyle aksiyon sahnelerinde problem yaratabiliyor. İşte GTA 5 Field of View Modu ile GTA 5'teki birinci şahıs kamerasında görüş alanını genişletebiliyorsunuz. Yükleme talimatları ve indirme bağlantısı için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-field-of-view-modu/

GTA 5 Nitro Mod

Biraz hıza ne dersiniz? GTA 5 Nitro Mod oyunda araçlarınıza nitro özelliği eklemenizi ve süper hızlara çıkmanızı mümkün kılıyor. Bu mod sayesinde gitmek istediğiniz noktaya daha kısa sürede varabilir, rampalardan çılgın bir şekilde uçabilir veya akıl almaz trafik kazalarına sebep olabilirsiniz. Yükleme talimatlarını görmek ve modu indirmek için tıklayın:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-nitro-mod/

GTA 5 Superhero Mod

GTA 5'te kahramanınıza süper yetenekler kazandırmaya ne dersiniz? GTA 5 Superhero Mod ile süper zıplayışlar yapmanız, havada uzun süre süzülebilmeniz, süper güçlü yumruk ve tekmelerle saldırabilmeniz ve insanları gökyüzüne doğru uçurabilmeniz, araçlarınıza süper hızlar kazandırabilmeniz mümkün. Bu modda aslen bir GTA 5 Trainer dosyası; fakat gelişmiş özelliklerle oyun severlere sunuluyor. GTA 5 Superhero Mod'u indirmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için sayfamıza göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-superhero-mod/

GTA 5 Customize Plate Mod

GTA 5'te plakanıza kendi adınızı, takımınızın adını veya dilediğiniz metni yazmaya ne dersiniz? GTA 5 Customize Plate Mod ile bu değişikliği oyun içerisinde yapabilmeniz mümkün. Rockstar tarafından yayınlanan iFruit mobil uygulaması üzerinden de bu işi yapabilmeniz de mümkün; fakat GTA 5 Customize Plate Mod bu süreci daha kolay ve hızlı hale getiriyor. GTA 5 Customize Plate Mod'u nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek ve modu indirmek için sayfamıza göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-customize-plate-mod/

iFruit uygulamalarını bu bağlantıları kullanarak akıllı telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz:

BONUS

Listemizdeki 10 GTA 5 modunun yanında bu küçük bonuslar hoşunuza gidebilir. GTA 5'in yüzde yüz oranında tamamlanmış save dosyasını indirmek ve nasıl yükleneceğini görüntülemek için bu sayfamıza göz atabilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-100-save/

Masaüstünüzde GTA 5'in güzel manzaralarına yer vermek isterseniz bu duvar kağıdı koleksiyonuna göz atabilirsiniz:

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak, Nerede Geçecek?

  1. En İyi 10 GTA 5 Modu
  2. En İyi GTA 5 Modları 2. Sayfa

YORUMLAR