DiskDigger

DiskDigger

1.12.5.2081 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

41 Kullanıcı: 4.4/5

4.4

Ücretsiz Dosya Kurtarma Aracı

Deniz Gür Son güncelleme 6 ay önce

DiskDigger, bilgisayarınızda daha önce sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır. İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize olanak tanıyan DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, müzikleri, videoları geri getirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Sadece bilgisayarınızdaki sabit diskten değil USB belleklerden, SD kartlardan, CompactFlash ve Memory Stick cihazlarından da veri kurtarmanıza olanak tanıyan DiskDigger ile resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi, dokümanlarınızı veya diğer formatlardaki dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

DiskDigger tekrar tekrar formatlanmış diskleri veya kötü bir şekilde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza olanak tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek direkt olarak diskinizi tarar. FAT12(disker sürücüleri), FAT16 (eski tip bellek kartlarını), FAT32 (yeni bellek kartlarını ve sabit diskleri), NTFS (yeni tip sabit diskleri) ve exFAT (yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını) dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger ayrıca taşınabilir olarak çalışabilen bir yazılımdır. Tek bir exe dosyası ile kurulum gerektirmeden de çalışabilen DiskDigger ile sisteminize bir yazılım kurmadan dosyalarınızı kurtarabilir ve sisteminizde herhangi bir işlem kaydı kalmasına da engel olabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • Zafer caliskan
  DiskDigger için Zafer caliskan dedi ki;

  Arkadaslar bende resimleri yukleyemedim yardimci olurmusunuz

 • Mahmut
  DiskDigger 1.8.0.1701 için Mahmut dedi ki;

  arkadaşlar ben yapmadım ya yarımcı olurmusunuz bana ???????????????????????

 • Ziyaretçi
  DiskDigger 1.8.0.1701 için Ziyaretçi dedi ki;

  merhabalar. compact flash'imdeki raw formatlı fotoğraflar silinmiş, yanlışlıkla format edilmiş, şimdi disk recovery ile geri dönüştürmeğe çalıştım ama diğer gün çektiğim fotoğraflar geri döndü, yalnız, bir sonraki gün çekdiklerim asıl istediklerim dönmedi. bir tane bile gelmedi. Acaba disk digger bu konuda yardımcı olabilir mi? raw dosyalarını da geri dönüştürüyor mu?

 • Gaye erhan
  DiskDigger için Gaye erhan dedi ki;

  Arkadaslar yanlışlıkla fıtolarım silindi telefonumun markası samsung j2 disk diggeri yükledim fotoları buldu fakat fotoların görüntü kalitesi düşük ne yapmam gerekiyor acill yardım lütfen

 • Elif Sağ
  DiskDigger 1.8.0.1701 için Elif Sağ dedi ki;

  fotoğraflarım yaklaşık 1 2 sene önce sd karttan silindi kartımda okunmuyor bu kurtarma programlarıyla geri getirebilir miyim ? Baya zaman geçti çünkü yardım edebilir misiniz ?

DiskDigger için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
214 / 366,028
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Dmitry Brant

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Recovery Suite
  7-Data Recovery SuiteSilinen Dosyaları Kurtarma Programı
 3. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 4. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme
 5. R-Studio
  R-StudioVeri Kurtarma Programı