Advanced System Optimizer

Advanced System Optimizer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,260
  • DOSYA BOYUTU 14.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Systweak

Advanced System Optimizer birden fazla özelliğe sahip, günümüz bilgisayarları için gerekli olan koruma, güncelleme ve bakımı bir arada yapabilen ve bilgisayarınızın performansını maksimum düzeyde tutup dışarıdan gelebilecek veya içerid

Advanced System Optimizer bilgisayarınız için gerekli olan tüm bakım ve korumayı bir arada sunan profesyonel bir bakım aracıdır.

Akıllı Bilgisayar Bakımı
Advanced System Optimizer akıllı bilgisayar bakımı özelliği sayesinde birden çok temizliği aynı anda yapmayı hedefliyor. Gereksiz dosya temizleme, kayıt defteri düzenleme, disk birleştirme gibi temizlik işlemlerini tek tıklama ile gerçekleştirebilir.

Oyun Optimizasyonu
Özellikle oyun severlerin yardımına yetişen özellik, oyun sırasında arkaplanda çalışan programları ve çalan sesleri engelleyip, bilgisayar kullanıcılarının oyun oynarken performans düşüklüğü ve sıkıntı yaşamasının önüne geçiyor.

Sürücü Güncelleme
Bilgisayarınızdaki tüm donanımların sürücülerini tek tek takip etmeniz mümkün olmayabilir, Advanced System Optimizer bu özelliği sayesinde günlük sürücü taramasını yapıyor ve sizin önünüze bırakıyor. Bu sayede ise siz istediğiniz donanım sürücülerini seçebiliyorsunuz.

Sistem Koruma
Sistem koruma tüm gün bilgisayarınızdaki hareketliliği izler, bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları an ve an takip edip bunları bilgisayarınızdan uzak tutar.

Disk Aracı
Disk Aracı diskinizdeki bozuk noktaları (Bad Sector) tespit eder. O disk hakkında bilgileri çıkarır verilerin yedeğini alarak diskinizdeki bozuk noktaları yok eder bu sayede veri kaybı yaşamanızı imkansız kılar.

Yedekleme Yöneticisi
Bilgisayarınızdaki önemli klasörlerinizi, dosyalarınız yada müzik dosyalarınızı ayrı ayrı yedekler ardından bu dosyaları ZIP formatında sıkıştırarak bilgisayarınızda fazla yer kaplamasını da önler.

Disk Optimizasyonu
Bu özelliği kullanarak yanıt vermeyen programların erişim sürelerini kontrol ederek, disk performansını arttırır ve bilgisayarınızın ön yükleme süresini kısaltır bu sayede bilgisayarınızda yanıt vermeyen programlarınız eskisi gibi çalışmaya başlayacaktır.

Undelete
Undelete özelliği, bilgisayarınızdaki silinemeyen dosyalar için bir çözümdür, bazen bilgisayarınızdaki dosyalar gereğinden fazla yer kaplar ve silmek istersiniz, ne kadar isterseniz isteyin her zaman dosya başka bir uygulama tarafından kullanılıyor hatasını alırsınız "Undelete" özelliği dosyayı kullanan uygulamanın temeline iner ve uygulamayı sonlandırır.

Kayıt Defteri Temizleyicisi
Advanced System Optimizer Windows'un kayıt defterindeki gereksiz ve bozuk girişleri kaldırır bu sayede Windows açılış süreleri, Windows klasör ve dosya erişim süreleri minimuma iner. Ayrıca herhangi bir bozulmaya karşılık Kayıt Defteri Temizleyicisi, kayıt defterinizin bir yedeğini alır.

Sistem Temizleyicisi
Sistem Temizleme özelliği sabit diskinizin içerisindeki çerez yada "temporary" gibi gereksiz dosyaların temizlenmesine yardımcı olur.

Uninstall Yöneticisi
Bilgisayarınızda dosyaları daha önceden silinmiş bu yüzdende kaldırılamayan programları bu özellik sayesinde kaldırabilirsiniz.

Bellek Optimizasyonu
Donan uygulamalar ve çöken sistemler için kurtarıcı bir özelliktir, RAM içerisindeki kullanılan gereksiz alanı boşaltarak bu problemi ortadan kaldırır.

Güvenli Sil
Güvenli Sil özelliği bilgisayarınızda daha önce silinen ve geri getirilme imkanı olmayan dosyaları geri getirebilen bir yazılımdır. Güvenli Sil özelliği Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı tarafından geliştirilmiştir.

Sistem Dosyası Yedekleme
Windowsunuzdaki dosyalarınızın silinmesi ihtimaline karşılık, sistem dosyalarınızın yedeğini tutar ve saklar.

Duplicate Files Remover
Sistemizindeki disk birleştirme sonucunda yanlışlıkla silinen dosyaları geri getiren bir özelliktir.

Başlangıç Yöneticisi
Sistemi yoran ve başlangıçta çalışan birden çok programı yönetmesine yardımcı olur. Bu sayede başlangıçta çalışmasını yada çalışmamasını istediğiniz programları yönetebilirsiniz.