Advanced Task Manager

Advanced Task Manager

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,439
  • DOSYA BOYUTU 2.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Innovative Solutions

Advanced Task Manager, sisteminiz üzerinde çalışmakta olan tüm uygulamaları gösteren kullanışlı bir programdır.

Advanced Task Manager, ilk bakışta Windows Görev Yöneticisi ile aynı işlevlere sahipmiş gibi görünüyor olsa da çok daha gelişmiş ayarları içerisinde barındıran ve sisteminiz üzerinde çalışan tüm uygulamaları görüntülemenize olanak sağlayan güçlü bir yazılımdır.

Programın sade ve iyi organize edilmiş kullanıcı arayüzü üzerinde başlangıç, dll, performans, internet bağlantıları, dosya kullanımı, sürücüler ve gelişmiş dosya yöneticisi gibi ana başlıklar altında çeşitli uygulamalar yer almaktadır.

O an çalışmakta olan uygulamalarla ilgili şüpheleriniz varsa doğrudan karantinaya alabilir veya görevi sonlandırabilirsiniz. Uygulama listesi üzerinde yer alan tüm uygulamalar için işlemci ve bellek kullanımı, hizmet durumu, dosya adı, boyut ve benzeri bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca karantinaya almış olduğunuz dosyaları tekrar geri alabilir ve program tarafından kullanılan DLL dosyalarının tamamını görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz Google üzerinde uygulama ile ilgili arama yapmanıza da olanak sağlayan program ile sonuçları panoya kopyalayabilirsiniz.

Sistem gereksinimlerini oldukça düşüş seviyede kullanan Advanced Task Manager, gerçekleştireceği tüm görevleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Windows Görev Yöneticisi'ne gelişmiş bir alternatif olarak kullanabilecek olan Advanced Task Manager'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.