ApowerREC

ApowerREC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,093
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apowersoft Limited

Windows için en iyi ekran kaydedici

ApowerREC, masaüstü ve mobil ortak en iyi ekran videosu çekme, ekran kaydetme programı, ekran kaydedici diyebilirim. Windows 10 ile gelen ekran kaydetme aracı Game DVR’dan memnun değilseniz, üçüncü parti hem ücretsiz indirilebilir hem de yetenekli ekran videosu kaydetme programı arıyorsanız tavsiye ederim. Ekran videosu çekmek son derece kolay ve hızlı!

Tüm ekran hareketlerini kaydedebilecek güçlü bir ekran kayıt programı arıyorsanız ApowerREC’i denemenizi tavsiye ederim. Masaüstü hareketleri, canlı yayın videoları, web üzerinden gerçekleştirdiğiniz sohbetler/toplantılar, oyunlar… Her şeyin kaydını bu programla alabiliyorsunuz. İster masaüstünün tamamını ister seçtiğiniz bir bölümü, isterseniz de fare hareketini sağladığınız bölgenin ekran kaydını sesinizle birlikte veya sessiz alma şansına sahipsiniz. PC ekranı ve web kamerasını otomatik olarak kaydetmek için görev oluşturma, çalışan bir programı kaydederek takibini sağlama şansına da sahipsiniz bu yeteneğe sahip bir ekran kaydedici yok. Programın diğer bir güzel yanı da; kayıt esnasında da düzenleme yapmaya izin vermesi. Kaydı sonlandırdıktan sonra da gelişmiş düzenleme seçeneklerine erişiyorsunuz. Kaydettiğiniz videoyu MP4, AVI, WMV, MOV gibi farklı formatlara dönüştürebiliyorsunuz.

Windows, Mac, Android, iPhone tüm cihazlarda sorunsuz ekran kaydetme deneyimi sunan ApowerREC, seneler öncesinin sistemlerinde bile çalışacak şekilde tasarlanmış.