Bütçele

Bütçele

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emrah Basman

Bütçele uygulamasını kullanarak kişisel gelir ve gider hareketlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bütçele, iPhone ve iPad cihazları üzerinde kapsamlı bir finans uygulaması arayanların ücretsiz olarak kullanabileceği bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Kişisel bütçe hedeflerimizi takip etmek, gelir ve gider hareketlerimizi detaylı bir şekilde görüntülemek amacıyla kullanabileceğimiz Bütçele, maddi kaynaklarını verimli bir şekilde yönetmek isteyen herkesin sahip olması gereken bir uygulama.

Uygulamayı kullanarak belirlediğimiz harcama hareketlerini takip edebilme şansına sahip oluyoruz. Geçmiş zamanlara dair harcamaları kontrol edebilir, bu sayede geleceğe dair yeni planlar yapabiliriz. Bu planları ne kadar iyi uygulayabildiğimizi yine uygulama üzerinden göreibliyoruz. Üstelik tüm bilgiler detaylı ve belirleyici renklerle zenginleştirilmiş grafikler halinde sunuluyor. Harcamaları kontrol altına almayı kolaylaştıran uyuglama sayesinde, kararlıysanız epey tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bütçele'den tam verim alabilmek için harcamalarımızı daima eksiksiz olarak uygulama içerisinde girme alışkanlığına sahip olmamız gerekiyor. Bunu anlık yaparsak daha doğru sonuçlar elde edebiliriz. Eğer isterseniz gün içerisinde ayrı ayrı uğraşmak yerine akşam eve gittiğinizde o günkü tüm faturaları tek seferde de girebilirsiniz. Kullanım tamamen size bağlı.

Eğer maddi kaynaklarınızı daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız Bütçele'yi mutlaka denemelisiniz.