Chameleon Startup Manager Lite

Chameleon Startup Manager Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 680
  • DOSYA BOYUTU 3.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NeoSoft Tools

Chameleon Startup Manager Lite Windows açılışını kontrol edebilir ve hızlandırabilirsiniz

Chameleon Startup Manager Lite bilgisayarını her açıldığında Windows ile birlikte başlayan programları ve hizmetleri takip ve kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir Windows açılışı kontrol programıdır.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz programlar ve uygulamalar Windows başlangıcında isteğiniz dışında aktifleşebilmektedir. Ayrıca virüs ve kötü amaçlı yazılımlar başlangıçta aktifleşen modüllere sahiptirler ve diğer başlangıç öğeleriyle birleşince sistemi ciddi anlamda yormakta, bilgisayarınızı yavaşlatmaktadır. Bu noktada Chameleon Startup Manager Lite kullanarak bu programları devre dışı bırakabilir ve bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın kararlı çalışmasına katkıda bulunan Chameleon Startup Manager Lite Windows açılışı hızlandırma yeteneğinin yanında başlangıç kurallarında yapılan değişiklikleri de sürekli olarak takip eder ve yeni bir öğe başlangıca eklendiğinde sizi uyarır.

Chameleon Startup Manager Lite Windows açılışında seçeceğiniz görevleri başlatmayı ve bu görevlerin başlangıç şartlarını belirlemeyi mümkün kılar. Bu sayede Windows açılışı tam olarak kontrolünüz altına girer.

Ücretsiz olan Chameleon Startup Manager Lite açılış hızlandırma işlemini gerektiği gibi yerine getiren ve sürekli kontrol imkanı sunan başarılı bir programdır.