ChitChat For Facebook

ChitChat For Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,934
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ChitChat For Facebook

Facebook Chat uygulamasını masaüstünüzde kullanmanıza olanak vermek için hazırlanmış, işyerinizde sıkıntı yaşamamanız için kısayol tuşu ile tüm yazışmalarınızı gizleyebileceğiniz, geliştirilmesi devam eden sohbet programı.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Programın isminden yanlış anlaşılmalara neden olmadan hemen açıklayalım. Herhangi bir şekilde Facebook ile bağı bulunmamakta. Tek amacı Facebook Chat uygulamasını masaüstünüzde kullanmanıza olanak vermektir. Bu amaçla sürekli hataların giderilmesi ve kullanılan özelliklerin kullanıcı dostu olması için çaba sarfetmekteler. Tarayıcınızdan girmek yerine masaüstünüzden Facebook hesabınıza ulaşarak yönetmek isterseniz denemeniz gereken programlar arasına almalısınız. Yeni bir program olduğu için hatalar ile karşılaşmanız doğal. Bu nedenle sık sık sitesini ziyaret ederek sıkça sorulan sorular bölümünü kontrol etmenizda fayda var.

Vekil sunucu seçeneği sayesinde Facebook'un kapalı ya da yasaklı olan yerlerde rahatça sohbet edebileceğiniz gibi işyerinizde sıkıntılı bir durumla karşılaşmamanız için CTRL+M kombinasyonu ise yazdıklarınızı gizleyebilirsiniz. Dil seçenekleri arasında henüz Türkçe eklenmiş değil. Mevcut dil seçenekleri İngilizce, Almanca, Arapça, İsveç, Arnavutça, Sırpça, İspanyolca, Vietnam hazır olarak gelirken, üretici sitesinden dil paketini indirerek kendi dilinizde dil dosyasını hazırlayabilirsiniz.