Circleof6

Circleof6

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • DOSYA BOYUTU 9.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Line Campaign, Inc.

Circleof6'yı kullanarak acil durumlarda en güvendiğiniz altı kişiye haber gönderebiliyorsunuz.

Circleof6, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kişisel güvenlik uygulaması olarak tnaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulamayı kullanarak güvenliğimizi tehdit eden durumlar karşısında yakınlarımıza haber verebiliyoruz. Birçok dalda ödül kazanan Circleof6'ın ilginç bir özelliği var.

Adından da anlaşılabileceği gibi uygulama altı kişiden oluşan bir güvenlik çemberi oluşturmaya yarıyor. En güvendiğiniz altı kişiyi uygulamaya ekleyebiliyor ve acil durumlar karşısında onlara uyarı gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışma mantığı çok pratik ve etkili. Şöyle ki; acil durumda olduğunuzu hissettiğiniz zaman önceden tanımlı olan altı kişiye acil durumda olduğunuzu belirten bir mesaj gidiyor. Bu mesajda zor durumda olduğunuz bilgisine ek olarak haritadaki konumuz da gönderiliyor. Bu sayede mesajı alan kişiler haritada sizin bulunduğunuz yeri tespit ederek yardım gönderebiliyor veya kendileri gelebiliyorlar.

Açıkçası uygulama bir hayli faydalı. Çalışma karakteri olarak kullanıcıların hiç vaktini almıyor ve acil durumu sadece birkaç tık ile göndermelerine olanak sağlıyor. Eğer siz de kişisel güvenliğinizi tehdit eden durumlarda kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Circleof6 tam size göre.