Clavier+

Clavier+

kullanıcı

Clavier+, Windows için klavye kısayol yöneticisi.

Clavier+, klavyenizi daha etkili kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanan ve sık kullandığınız program, yazı, internet siteleri ve özel karakterlere rahatça erişim imkanı tanıyor.

Clavier+ İndir

Az tecrübeli bilgisayar kullanıcıları tarafından da kullanabilecek olan program ile gerçekten bilgisayar üzerindeki işlenirizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Sade ve basit arayüzü sayesinde rahat ve kolay kullanılan program ile istediğiniz tuşları kombine ederek bu tuşlara basmak istediğiniz program, internet sitesi vs. belirleyebilirsiniz. Özellikle gün içerisinde aynı şeylri sürekli olarak kullanan kişiler için ideal olan programın boyutu da oldukça ufak.

Programı yükledikten sonra ister bilgisayarınızı açtığınız anda otomatik olarak çalışmaya başlar, isterseniz aktif ve pasif etme özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

Programı açtığınızda kısayol tuşu atamak istediğiniz içeriği seçtikten sonra gerekli tuş kombinasyonunu seçerek hızlı ve kolayca işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz olan Clavier+'ı deneyerek ne kadar faydalı ve etkili olduğunuzu görebilirsiniz.