Clean MemXP

Clean MemXP

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fotis Software

Sistemdeki boş yerleri birleştirerek sistemi optimize eden yavaşlamayı ortadan kaldıran işlevsel bir performans yazılımı.Ayrıca Windowstaki birçok aracıda etkin şekilde kullanabileceğiniz bir program.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlara göz atmak için sistem araçları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Clean MemXP programı sistem hafızasını birleştirmenize olanak veren bir programdır. Bu şekilde sisteminizin artan performansı sayesinde bilgisayarınızdan daha fazla verim alabileceksiniz. Aynı zamanda grafiksel olarak bir sistem görüntüleyicisi durumundadır. Sistem bilgilerinide program sayesinde görebilirsiniz.

Programın özelliklerinden biri olan grafiksel gösterim sayesinde ; CPU kullanımını RAM miktarını ve sistemin diğer özelliklerini görebilir sürücüler ve hardiskinizin sistem bilgilerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda çalışan programların ne kadar CPU kullandığını görebilir ,internet adsl durumunu bile inceleyebilirsiniz. Programın en kullanışlı özelliklerinden biride Windowsun servisleri olan açma kapama , restart , bekletme gibi özelliklerini bile bu program sayesinde kullanabilirsiniz. Windows başlangıç sistemine erişebilir istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Programın bundan daha fazla özelliğe sahip olduğunu indirdikten sonra görecek memnun kalacaksınız.