Client for Google Drive

Client for Google Drive

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DCT

Client for Google Drive, Google Drive hesabınızı web tarayıcınızı açmadan yönetme kolaylığı sunan bir istemci.

Client for Google Drive, Google Drive dosya ve klasörlerinizi web tarayıcınızı açmadan yönetme imkanı tanıyan bir istemci. Windows tablet ve bilgisayarınızda yer açmak, dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz en iyi istemci diyebilirim.

Google’ın bulut depolama servisi Google Drive aslında masaüstünde de resmi olarak kullanılabiliyor. Lakin masaüstü uygulaması sadece dosyalarınıza erişme, indirme, yükleme izni veriyor. Özel olarak işaretlediğiniz, başkalarıyla paylaştığınız, çöp kutusuna taşıdığınız dosya / klasörlerinizi göremiyorsunuz. Öte yandan webdeki gibi bir düzen olmadığından aranılanı bulmak zaman alabiliyor. Bu noktada önerebileceğim Client for Google Drive, Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir istemci.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği, günümüz tasarım dilini koruyan arayüzle karşımıza çıkan Client for Google Drive’da yüklediğiniz dosya ve klasörleri görüntülemekten dilediğiniz kişiyle paylaşmaya, dosya veya klasörlerinizi yönetmekten (yeniden adlandırma, kopyalama, taşıma, silme, işaretleme) seçili veya tüm dosyalarınızı indirmeye, dosyaları çevrimdışı görüntülemekten klasörleriniz arasında kolaylıkla gezinmeye birçok şeyi yapabiliyorsunuz. İstemcinin en güzel yanı ise çoklu hesap desteği. Kişisel ve iş hesabınızı ekleyebiliyor ve hesaplarınız arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Client for Google Drive da Windows platformundaki çoğu istemci gibi ücretli ve ücreti de bizce oldukça fazla. Eğer Google Drive olmazsa olmazlarınız arasında değilse Box, Dropbox gibi resmi olarak yer alan diğer bulut depolama servislerini tercih edebilirsiniz.