Currenci

Currenci

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • DOSYA BOYUTU 5.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Davetech Co., Ltd.

Currenci, adından da anlaşıldığı üzere farklı ülkelerde kullanılan para birimlerini birbirine dönüştürebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Currenci, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir para birimi dönüştürme uygulaması. Eğer işiniz yada kişisel ihtiyaçlarınız gereği sürekli döviz kurlarını dönüştürme ihtiyacı duyuyorsanız mobil cihazınız üzerinde bu uygulamayı mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederim.

Uygulama işten daha çok sık sık seyahat ederek farklı ülkelere giden kullanıcılar için geliştirilmiş. Normal şartlarda bu tür bir uygulamada pek çok kullanıcı tasarıma önem vermeyerek, nasıl çalıştığı ile ilgilenir. Fakat Currenci sahip olduğu şık ve modern tasarımıyla gözleri kamaştırıyor diyebilirim.

Örneğin hafta sonu bir iş için Japonya'ya gitmeniz gerektiğinde orada alışveriş yaparken ne kadar para vermeniz gerektiğini görebiliyorsunuz. Böylece kandırılma riskiniz ortadan kalkıyor. Bildiğiniz üzere ülkemize gelen turistlere 5 TL olan bir ürün 5 Euro'ya satılıyor. Aynı durumla kalmamak için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Farklı renklerdeki temaları ile kişiselleştirme imkanı sunan uygulama sık sık yaptığınız dönüştürme işlemlerini favorilerinize ekleyerek daha sonraki işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama para birimleri ile ilgili tüm iOS cihaz sahiplerinin kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum.