D7

D7

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,049
  • DOSYA BOYUTU 6.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foolish IT

Bilgisayarınızın tüm yönetim parametrelerine bu ücretsiz aracı kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

D7 programı, özellikle PC teknisyenleri veya sürekli olarak PC tamiri ile uğraşanların kullanabilecekleri ücretsiz ama kullanışlı programlar arasında yer alıyor. Program sayesinde birden fazla bilgisayardaki sorunları tespit edebiliyor ve size bunları çözmeniz için gereken tüm arayüzleri en kısa yoldan sunuyor.

Tek bir program ekranından ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara ulaşabilmeniz sayesinde sistem bilgisini görmekten tutun da program ekleme kaldırmaya kadar onlarca farklı Windows işlemini en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Programı açtıktan sonra pek çok sorunu ekrandaki yönergeler sayesinde kendiniz tespit edebilirsiniz. Bu sorunlar arasında eski antivirüs programı, kapatılmış sistem geri yükleme gibi çeşitli göstergeler de yer alıyor ve teker teker her şeyi kontrol etme zorunluluğundan sizleri kurtarıyor.

Sistem üzerindeki raporlara erişim imkanı da sunan program, böylece log kayıtlarını inceleyerek daha doğru sonuçlar görmenizi de sağlıyor. Malware bulaşan bilgisayarlarda bazı işlevler erişilemez durumda olur fakat program sayesinde bu işlemlere erişebilir ve kapatılması gereken uygulamaları kapatabilirsiniz.
Sistem bakımı, analizi ve tamiri için kullanılabilecek en iyi ücretsizler arasında yer alan bu programı denemeyi unutmayın.