DUMo

DUMo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,064
  • DOSYA BOYUTU 0.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KC Softwares

DUMo, bilgisayarınız üzerinde yer alan donanım ve yazılımlar hakkında bilgi alabileceğiniz ve güncellemeleri otomatik olarak yükleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

DUMo, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde yer alan donanım sürücüleri ve yazılım güncellemeleri hakkında bilgi alabilecekleri ve güncel olmayan sürücülerini ve yazılımlarını otomatik olarak güncelleyebilecekleri oldukça kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan donanım sürücülerinin en son sürümlerine sahip olduğunuzdan emin olmak ve stabil olarak çalışan sürücülere sahip olarak bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, DUMo mutlaka bilgisayarınız üzerinde yer alması gereken programlardan bir tanesi.

Sistem kaynaklarını otomatik olarak tarayan program, kullanmakta olduğunuz sürücülerin ve yazılımların sürümlerini kontrol eder ve varsa yeni sürücüler hakkında size bilgi verir. Hatta program yardımıyla varsa yazılım ve sürücü güncellemelerini de otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım veya donanım adı, üreticisi, sürümü ve güncel olup olmadığıyla ilgili kullanıcılara bilgi veren program, tek pencereden oluşan kolay kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan kullanabileceği DUMo ile tek yapmanız gereken şey sürücüleri taramak ve karşınıza çıkan bilgiler doğrultusunda işlem yapmaktır.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerindeki RAM ve CPU (işlemci) kullanım oranları hakkında da kullanıcılara bilgi veren program ile işlemcini veya RAM'leriniz üzerinde gereğinden fazla yük olduğunu gördüğünüz zaman bazı işlemleri görev yöneticisi yardımıyla sonlandırabilirsiniz.

Sonuç olarak sisteminiz üzerinde yer alan donanım sürücüleri ve yazılımları sürekli olarak güncel bir şekilde kullanmak istiyorsanız DUMo'dan yardım alabilirsiniz.