EnhanceMyVista

EnhanceMyVista

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • DOSYA BOYUTU 10.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SeriousBit

Windows Vista işletim sistemli bilgisayarınızın performansını arttırmak ve bakımını yapmak için ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

EnhanceMyVista programı, Windows Vista kullanıcıları için hazırlanmış olan bir program ve bilgisayarınızın çok daha performanslı ve düzgün çalışması için kullanılıyor. Her ne kadar Vista çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmese de, bazı kullanıcılar ihtiyaç duydukları özelliklerin bir kısmının sadece Windows Vista'da bulunması nedeniyle onu tercih ediyorlar ve dolayısıyla bilgisayarlarının daha hızlı çalışmasını istiyorlar.

Programın sağladığı ince ayarların büyük kısmı aslında Windows'un kendi menülerinde bulunuyor ancak bunlara ulaşmak hem zor hem de hepsi farklı yerlerde bulunduğu için akılda tutmak pek kolay değil. EnhanceMyVista sayesinde tek bir panel kullanarak bilgisayarınızın ve işletim sisteminizin detaylarını kurcalama şansınız oluyor.

Sistem bilgisini görme, kayıt defteri temizleme ve birleştirme, sistem ve dosya araçları, geri yükleme noktası oluşturma, başlat menüsünü düzenleme, görev çubuğu düzenleme ve daha pek çok araç ücretsiz olan programla birlikte geliyor. Ayrıca kolay kullanılır arayüzü ve anlaşılır yapısı ile EnhanceMyVista, Windows Vista'lı bilgisayarlar için iyi bir seçim olacaktır.