ExecutedProgramsList

ExecutedProgramsList

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • DOSYA BOYUTU 0.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

ExecutedProgramsList, adından da anlayacağınız üzere bilgisayarınız üzerinde çalışan programların listesini sunan ücretsiz ve yararlı bir yazılım.

ExecutedProgramsList, Windows işletim sisteminin görev yöneticisi üzerinde görebildiğimiz çalışan programları liste halinde bizlere sunan basit ama bir o kadar yararlı bir program. Tamamen ücretsiz olarak sunulan program, bilgisayarınızın çalıştırdığı tüm program ve toplu dosyaların listesini saniyeler içerisinde size sunabiliyor.

Çalışan tüm programlar için .exe dosyasını gösteren program, programların ne zaman oluşturulduğu, düzenlendiği, versiyonu, program adı ve üreticisi gibi bilgileri de sunuyor. Ayrıca bazı programlar için en son çalıştırılma tarihini de gösteriyor.

Herhangi bir kurulum işlemi olmadan çalıştırabildiğiniz ExecutedProgramsList, istediğiniz bir program yada programları seçerek farklı dosya ve dökümanlara aktarma imkanı da sunuyor. İngilizce dışında, Almanca, Fransızca, Yunanca ve Rusça dillerine destek sağlayan programın farklı dil versiyonlarını indirebilmek için üretici adresine gitmeniz gerekiyor.

Standart bilgisayar kullanıcılarının herhangi bir aksilik olmadıkça ihityaç duymayacağı bir program olan ExecutedProgramsList'i sitemizden ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.