FaturaTakip

FaturaTakip

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emre Sancaktaroğlu

FaturaTakip uygulaması sayesinde ödemelerimizi ve faturalarımızı rahatlıkla takip edebiliyoruz.

FaturaTakip, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fatura takip etme uygulaması olarak öne çıkıyor. Kolay kullanılabilen özelliklere sahip olan FaturaTakip sayesinde düzenli olarak yaptığımız ödemeleri detaylı bir şekilde takip edebiliyoruz.

Kullandığımız servislerin sayısı arttıkça takip etmek zorunda olduğumuz faturaların sayısı da aynı ölçüde artıyor. Fakat yoğun iş ve özel hayatımız sebebiyle zaman zaman ödemelerimizi kaçırabiliyoruz. Elbette fatura tarihini kaçırmayı kimse istemez zira geciken faturalar zaman zaman cezai uygulamalara varabiliyor.

FaturaTakip sayesinde ödemelerimizi düzenli bir şekilde takip edebilme şansına sahip oluyoruz. TouchID desteği sunan uygulama sayesinde ödemelerimize bizden başkası iznimiz dışında erişim sağlayamıyor. Uygulamaya girdikten sonra taksitlerimizi, faturalarımızı ve ödemelerimizi ekleyebileceğimiz bir alan karşımıza çıkıyor. Buraya tüm faturalarımızı girdikten sonra uyuglama otomatik olarak hesaplama yapıyor ve vakti gelince bizi ödemelerimizi konusunda uyarıyor.

Türkiye şartları göz önüne alınarak hazırlanan FaturaTakip, ödemelerine önem veren ve gecikme bedeli gibi uygulamalarla karşılaşmak istemeyen herkes tarafından kullanılmalı.