Finish.

Finish.

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Basil Ltd.

Finish. uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca görev hatırlatmaları ayarlayabilir ve işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Finish. uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir görev yönetimi uygulaması ve gününüz boyunca yapmanız gerekenlerin hiç birini unutmadan kolayca tamamlamanızı sağlamaya yardımcı oluyor. Pek çok benzer uygulamanın belli bir görev adedine ulaşıldıktan sonra oldukça karmaşık hale geldiğini düşünürseniz, Finish. uygulamasının iyi organize olmuş arayüzü ve kolay kullanımlı yapısı ile iyi alternatiflerden birisi olduğunu farkedebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu hatırlatma özellikleri sayesinde atanan görevler yapılmaları gereken tarihlerde bildirimler ile hatırlatılıyor fakat bu açıdan diğer uygulamalardan biraz farklı. Zira alışkanlıklarınızı ve önem düzeylerinizi bir süre sonra öğrenebilmesi sayesinde sizin için en önemli olan görevi belirleyip ilk olarak onun tamamlanmasını sağlamaya çalışıyor.

Eğer bu tip bildirimleri gözardı etme alışkanlığınız varsa uygulamanın rahatsız etme özelliğini açabilir ve böylece siz görevi tamamlayana kadar her saat başı sizi rahatsız etmesini de sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla sürekli olarak görevlerinizi erteleme eğilimi gösteriyorsanız uygulama sizi sürekli olarak rahatsız edecektir.

Diğer görev yönetimi uygulamalarının karmaşıklığı ya da yetersizliğinden şikayet ediyorsanız uygulamaya en az bir defa bakmanızı öneriyorum. Daha gelişmiş özelliklere erişmek isteyenler uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirler.