Fleep

Fleep

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 16.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fleep Technologies

Fleep programı ile hem Windows hem de diğer platformlardaki arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Fleep programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli sohbet uygulamaları arasında yer alıyor ve programın diğer işletim sistemlerinde de uygulamalarının bulunması sayesinde neredeyse hiç bir arkadaşınızı kaçırmanız mümkün değil. Elbette internet üzerinden senkronizasyon özelliği de mevcut ve bu sayede tüm cihazlarınıza kurduğunuz Fleep'te geçmiş sohbetlerinize sorunsuzca ulaşabilirsiniz.

Uygulama kullanıcı adı veya telefon numarası yerine e-posta adreslerinizi kullandığı için kişisel gizliliğinizi daha kolay bir şekilde koruyabiliyorsunuz. Aynı zamanda Fleep kullanmayan kullanıcılara da sohbet mesajlarınızı gönderebiliyorsunuz ve gönderdiğiniz mesajlar e-posta olarak arkadaşlarınıza iletilebiliyor. Cevap yazıldığında ise e-posta değil mesaj olarak alıyorsunuz ve böylece Fleep'i tüm iletişimler için kullanmak mümkün hale geliyor.

Fleep'te gerçekleştirdiğiniz grup sohbetlerinde de tüm mesajlar sorunsuzca iletiliyor. Ayrıca grup üzerinden gönderdiğiniz dosyaların tüm kullanıcılara iletilebilmesi ile birden fazla kişiyle paylaşmak istediğiniz dosyalar konusunda sorun yaşamanız mümkün değil.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır sade bir yapıda hazırlandığı için neyin nerede olduğunu görmek oldukça basit. Kurulum işlemi neredeyse tek hamlede tamamlanıyor ve Google+ ile giriş modu sayesinde tek adımda uygulamaya kaydınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer yeni ve ücretsiz bir multi-platform mesajlaşma programı arıyorsanız Fleep'e göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.