FunMouse

FunMouse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,381
  • DOSYA BOYUTU 6.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FunMouse.org

FunMouse, bilgisayarınız açıkken fareniz ile ne kadar tıklama ve mesafe yaptığınız ölçerek size gösteren ücretsiz ve yararlı bir programdır.

FunMouse, pratik ve basit bir yazılım olarak fareniz ile hergün kaç tıklama yaptığınızı ve ne kadar mesafe aldığınızı gösteren başarılı bir programdır. Tıklama sayısı ve mesafe hesaplama işlevi dışında kendinize özel kısayol tuşları atayabildiğiniz program her bilgisayarda olması gerekenlerden bir tanesi.

Kullanışlı ve güvenilir bir uygulama olan FunMouse'u kulanarak en çok kısayol tuşları özelliğinden faydanalabilirsiniz. Kendinize özel belirleyeceğiniz ayarlar sayesinde bilgisayarınız üzerinde gerçekleştireceğiniz işlemleri çok daha hızlı ve rahat şekilde yapabilirsiniz.

Programın diğer özelliği olan fare tıklama sayısı hesaplama ve mesafe hesaplama özelliği ile ise hergün kaç tıklama ve ne kadar mesafe aldığınızı görerek bu verileri yedekleyebilirsiniz. İstatiski bilgileri yedekleyerek belirli dönemler sonunda karşılaştırmalar gerçekleştirip hangi dönemlerde daha yoğun veya sık bilgisayar kullandığınızı tespit edebiliyorsunuz.

Oldukça hafif ve ufak boyutlu olan programı sistem kaynaklarınızı çok az miktarda kullanarak bilgisayarınızın performansı üzerinde herhangi bir düşüş yaratmaz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz FunMouse programını denemenizi tavsiye ederim.

Not: Program çalışırken kendi içerisinde reklamlar göstermektedir.