GBoost

GBoost

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,007
  • DOSYA BOYUTU 0.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GZero Ltd

GBoost, yavaşlayan sistemi üzerinde oyun oynamak isteyen kullanıcıların sistem performanslarını artırabilmeleri için geliştirilmiş bir sistem aracıdır.

GBoost, bilgisayarınız üzerinde oyun oynarken sisteminizin genel performansını optimize edebileceğiniz ücretsiz bir sistem aracıdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı düşünülerek tasarlanmış olan program, içerisinde karışık ayarlar içermez ve neredeyse tüm optimizasyon ayarlarını otomatik olarak gerçekleştirir.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve sade olan programın nasıl kullanıldığını anlamak neredeyse hiç zamanınızı almayacaktır. GBoost ana penceresi üzerinde CPU yükü, boşta olan RAM, kullanılmakta olan işlemler ve servisler görüntülenmektedir.

Oyun oynadığınız zamanlarda ihtiyaç duymayacağınız uygulamalara kolayca ulaşarak, sonlandırmanıza olanak sağlayan program ile istediğiniz uygulamaları tek tek sonlandırabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta, üzerinde çalışmakta olduğunuz dökümanlar veya programlar varsa, işlemi sonlandırmadan önce gerekli kayıt işlemlerini tamamlamaktır.

Programın güzel özelliklerinden bir tanesi; tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerinde yaptığınız tüm değişiklikleri geri alabilmesidir. Bu sayede listede belirtilen programları gönül rahatlığıyla kapatarak oyun oynamaya başlayabilir ve oyununuz bittiği zaman kullanmakta olduğunuz programları tekrar çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızı yeniden başlatmanız durumunda sistem ayarlarınız tekrar eski haline geri dönecektir. GBoost kesinlikle sistem ayarlarınızı tamamen değiştirmemektedir.

Sonuç olarak GBoost, oyun oynadığınız zamanlarda bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde arttırmanıza olanak sağlayan küçük ve kullanışlı bir programdır.