GFXMark Free

GFXMark Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 186
  • DOSYA BOYUTU 5.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ultimate Systems srl

GFXMark Free, resimlerinize filigranlar ekleyebileceğiniz oldukça kullanışlı ve profesyonel bir programdır.

GFXMark Free, kendi hazırlamış olduğunuz grafiklere veya kendi çekmiş olduğunuz fotoğraflara filigranlar ekleyerek farklı kişiler tarafından kullanılmasını engelleyebileceğiniz oldukça profesyonel ve güvenilir bir programdır.

Özellikle telif haklarını korumak için tercih edebileceğiniz program gerçekten çok etkilidir ve kendi özel filigranlarınızı hazırlamanıza da olanak sağlar.

Hem resim hem de metin olarak hazırlayabileceğiniz filigranlar için GFXMark Free içerisinde birçok özelleştirme seçeneği yer almaktadır. Transparanlık, yazı fontu, rengi, boyutu ve şeffaflığını gibi kriterleri istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi resimlerin parlaklıklarını otomatik olarak algılayarak, resimlere eklemek istediğiniz filigranları algılamış olduğu parlaklık ayarlarına göre özelleştirerek eklemesidir.

Gerçekten çok profesyonel bir filigran ekleme yazılımı olan GFXMark Free ile fotoğraflarınıza filigranlar ekleyebilir ve başkalarının fotoğraflarınızı izinsiz şekilde kullanmasını engelleyebilirsiniz.

Not: Programın kişisel kullanımlar için ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.