Giderin

Giderin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emrah Basman

Giderin, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir gelir-gider hesaplama uygulaması.

Giderin, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir finans ve gelir-gider hesaplama uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Son derece sade, kolay anlaşılır ve işlevsel bir arayüze sahip olan Giderin sayesinde özellikle ortak harcamalar yaptığımız kişilerle entegre çalışabiliyoruz. Bu sayede kim hangi faturayı ödedi, kimin ne kadar borcu var, borcunu ne zaman ödedi gibi soruları uygulama üzerinden takip edebiliyoruz.

Aynı evi paylaşan arkadaşlar veya öğrenciler arasında rağbet göreceğini düşündüğüm Giderin'de gelişmiş filtreleme seçenekleri mevcut. İstersek yeni gider kalemleri ekleyebilir, istersek daha önce oluşturmuş olduğumuz gider kalemlerini ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebiliriz. Hatta ev, okul ve kişisel beklentilere göre şekillenen birçok farklı kategori oluşturabilir, ilgili kişileri bu gruplar altında toplayabiliriz.

Alacak verecek konuları yüz yüze konuşulduğunda pek hoş olmayan durumlar ortaya çıkabiliyor. Ek olarak bu tarz konuların takibi de konvansiyonel yöntemlerle zor oluyor. Bu yüzden Giderin'i kullanarak maddi işlemleri çok daha rahat ve hızlı bir şekilde takip edebiliyoruz.

Genel olarak son derece başarılı bir kullanım deneyimi yaşatan ve sorunsuz bir şekilde vaat ettiğini yerine getiren Giderin, pratik ve ücretsiz bir finans uygulaması arayanların tercih etmesi gereken yapımlardan biri.