Group Expense Tracker

Group Expense Tracker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canka Net Bilisim

Group Expense Tracker (Alman Usulü), grup harcamaları takip etmek için kullanabileceğiniz en iyi iPhone uygulaması.

Group Expense Tracker (Alman Usulü), Apple’ın 2016 en iyi uygulamaları listesinde yer verdiği, grup harcamalarını takip etmek için en iyi iPhone uygulaması. Arkadaşlarla bir yerlere gittiğinizde ortak ödenen hesapta kimin ne kadar verdiğini kaydedebiliyor, sonrasında yapılması gereken ödemeleri grupla paylaşabiliyorsunuz.

Grup olarak yemeğe gittiğinizde, tatile çıktığınızda veya ev arkadaşlarınızla beraber yaşayan biri olarak yapılan harcamaları takip edebilmek için kullanabileceğiniz tek ücretsiz, Türkçe ve de ödüllü mobil uygulama Alman Usulü. Kimin kime ne kadar borcu olduğunu kolayca görebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı da oldukça rahat. Öncelikle kategori seçimi yapıyorsunuz. Sonrasında yemek, tatil neyse gerçekleşen etkinlikte yapılan harcamaları (Ödeme ekle ile) giriyorsunuz. Akabinde para veren arkadaşlarınızı yazıyorsunuz. Borçlu ve alacaklılar olarak arkadaşlarınız listeleniyor. Alacak – Verecek menüsü altından hangi arkadaşınızın ne kadar borcu olduğunu tek ekrandan görebiliyorsunuz.