HideMyAss! Pro VPN

HideMyAss! Pro VPN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,861
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HideMyAss

İnternette yasaklı sitelere güvenli yoldan erişim sağlamak için kullanılabilecek, ücretsiz ve kolay kullanım özelliklerine sahip VPN servisidir.

HideMyAss! Pro VPN, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilecek bir VPN servis sağlayıcısıdır. Hükümetlerin politik ve sosyal düzenlemeleri çerçevesinde bazı internet sitelerine erişim yasaklanabiliyor ve kullanıcılar bu sitelere normal yollardan bu sitelere erişim sağlayamıyor. Bunun gibi durumlarda kullanabileceğiniz, ücretsiz, güvenli ve kolay kullanım özelliklerine sahip bir VPN uygulaması arıyorsanız, HideMyAss! Pro VPN'i denemenizi tavsiye ediyorum.

HideMyAss! Pro VPN, mobil cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz VPN uygulamarı arasında en geniş sunucu ağına sahip uygulamalardan biridir. Bu özelliği sayesinde, kullanıcıların yasaklı sitelere girmesi konusunda kapsamlı çözümler sunmaktadır. BU uygulamayı kullanarak erişimin yasaklandığı sitelere girebilir, internette iz bırakmadan dolaşabilir ve kişisel güvenliğinizi riske atmadan dilediğiniz içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

HideMyAss! Pro VPN şık ve renkli bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Piyasada bulunan pek çok VPN uygulaması teknik konulara daha çok önem verdiğinden tasarım konusunda beklenenin altında kalabiliyor. Fakat HideMyAss! Pro VPN sunduğu özellikleri, güvenlik konularından taviz vermeden şık görünen bir arayüz ile sunuyor.

Testlerimiz esnasında HideMyAss! Pro VPN herhangi bir soruna yol açmadı ve görevini başarıyla gerçekleştirdi. Eğer siz de yasaklı sitelere erişim sağlayabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulaması arıyorsanız, HideMyAss! Pro VPN tam size göre.