HP All-in-One Printer Remote

HP All-in-One Printer Remote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,105
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hewlett-Packard

HP All-in-One Printer Remote ile kablosuz ağınızdaki tüm HP yazıcıları bilgisayar ve tabletinizden yönetebilirsiniz.

HP All-in-One Printer Remote, HP’nin internete bağlanabilme özelliği bulunan yazıcıları için geliştirdiği kullanımı basit ve etkili bir uzaktan kontrol uygulamasıdır. HP yazıcınızın durumunu görüntülemekten sarf malzemesi almaya, yüksek çözünürlüklü belge oluşturmaktan belge yazdırmaya kadar pekçok işlemi Windows 8’li tablet ve bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 8 için optimize edilmiş arayüz ile gelen HP AiO Printer Remote, HP yazıcınızı tablet ve masaüstü bilgisayarınızdan tam yönetme yetkisi veren ücretsiz bir uygulama. Kablosuz ağ üzerinden bağladığınız tüm HP yazıcıları tek bir yerde görüntüleme ve kontrol etme izni veren uygulama ile belge ve fotoğraf tarama ve yazdırma işlerini yazıcınızın başına gitmeden yapabilir, yazıcı kafalarını hizalama ve temizle işlemlerini yapabilir, yazdırdığınız metinleri takip edebilir, sarf malzemelerin takibini yapabilir, bitmişse orijinal HP yazdırma sarf malzemeleri siparişi verebilirsiniz. Yazıcınızın özelliklerini görme ve ayarlarını değiştirme işlerini bu uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kablosuz ağa bağlanma özelliği bulunan tüm HP yazıcılarla uyumludur. Ev veya iş yerinizdeki HP yazıcınızın HP AiO Printer Remote uygulaması ile uyumluluğunu bu adresten kontrol edebilirsiniz.