Infinit

Infinit

kullanıcı

Infinit ile büyük dosyalarınızı arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ya da herhangi bir kişiyle paylaşmak artık çok kolay. Birçok dosya transfer servisinin aksine büyük dosyalar için bir boyut limiti koymayan Infinit, hem Windows hem

Infinit dosya transfer yazılımı sayesinde artık göndermek istediğiniz dosyalar için hiçbir aracı kullanmanıza gerek kalmayacak. Bilgisayarınıza kuracağınız küçük bir yazılım sayesinde artık istediğiniz kişiye hiçbir dosya boyutu limiti olmaksızın dosya gönderebileceksiniz. Dropbox gibi WeTransfer gibi birçok uygulamanın aksine dosya boyut limiti koymayan bu ücretsiz yazılım sayesinde artık arkadaşlarınıza, ailenize ya da iş arkadaşlarınıza büyük boyutlu dosyaları göndermek çok kolay. Üstelik aynı ağdaki iki bilgisayarın birbiriyle dosya paylaşımında arada bir bulut transferi kullanmadan bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Infinit'i süper hızlı bir şekilde indirdikten sonra kaydınızı gerçekleştirip göndermek istediğiniz dosyayı seçin ve hemen upload etmeye başlayın. Sonrasında da dosyayı göndermek istediğiniz kullanıcıyı ister listeden seçin isterseniz de henüz Infinit'le tanışmamış arkadaşınızın e-posta adresine bir dosya transfer davet linki gönderin. Aynı ağa bağlı iki bilgisayar arasındaki transfer işleminde ise herhangi bir buluta dosya yükleme/upload işlemine gerek kalmadan dosyalarınızı transfer edin.

Diğer dosya transfer uygulamalarının aksine Infinit, transfer işlemi sırasında internet bağlantısının kopması halinde transfer işlemini duraksatarak bağlantının geri kazanıldığı anda kaldığı yerden devam etmesine olanak tanıyor.

Hiçbir dosya boyut limiti olmadan istediğiniz kişilerle çok hızlı bir şekilde dosya transferi yapmak isterseniz, Infinit yazılımı tam size göre. Hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde bulunan yazılım, çok yakında da Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde aktif hale gelecek.

ARTILAR

Süper hızlı dosya transferi

Kolay kullanım

Dosya boyut limiti yok

EKSİLER

Yazılımın bilgisayara kurulması gerekiyor