Intel Easy Migration

Intel Easy Migration

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 123
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici intel

Intel Easy Migration ile bilgisayarınızdaki dosyaları ve bağlantıları kolayca chromebookunuza taşıyabilirsiniz

Intel Easy Migration kullanıcılara bilgisayarlarındaki dosyaları, fotoğraf, e-posta ve yer imleri gibi bağlantıları kolayca Intel işlemcili chromebooklarına taşıma imkanı veren bir dosya aktarma programıdır.

Intel Easy Migration temel olarak Google Drive hesabınızdan yararlanarak önemli verilerinizi bulut hesabınıza yedekliyor, fotoğraf ve videolarınızı Google+ fotoğraflarınızla, e-posta bağlantılarınızı Google bağlantılarınızla birleştiriyor ve sonrasında bu verileri chromebookunuza geri yükleyebiliyor. Bu sayede chromebookunuza geçiş yaparken önemli verilerinizi bir araya toplayarak hepsini otomatik olarak chromebookunuza aktarıyorsunuz.

Intel Easy Migration ile seçeceğiniz fotoğraflarınız, videolarınız, yer imleriniz, dosyalarınız, e-posta bağlantılarınız aktarılabilmekte. Kullanıcılar hangi verilerin aktarılacağınız belirleyebilmekteler. Bu verileri bulut hesabınıza aktarım işlemi duraklatılabiliyor ve sonradan işleme devam edilebiliyor. Intel Easy Migration'ın veri transfer işlemleri sırasında Google Drive'ınız üzerinde kalan boş alanı gösterebilmesi güzel bir özellik. Intel Easy Migration'ın Windows uygulamasıyla yedeklediğiniz dosyaları chromebookunuza aktarabilmek için Intel Easy Migration'ın chromebook için geliştirilmiş Google Chrome eklentisine ihtiyaç duymaktasınız.

Intel Easy Migration'ın Chromebook'ta çalışan tarayıcı eklentisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz: