Kurrency

Kurrency

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • DOSYA BOYUTU 1.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dribba

Kurrency, iPhone ve iPad cihazlarınızda para birimlerini dönüştüreceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Kurrency, özellikle seyahat ederken kullanabileceğiniz güncel kurlara göre para birimlerini dönüştürmenize yarayan bir finans uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilen bu uygulama sayesinde, çok basit bir şekilde istediğiniz miktarları uygulamaya girerek ne kadar ettiğini görebilirsiniz. 

Mobil platformların gelişmesiyle hayatımızı kolaylaştıran uygulamaların sayısı da bir hayli arttı. Buna finans uygulamaları da dahil diyebiliriz. Seyahat ederken, birikim veya bir para birimine yatırım yaparken kullanabileceğiniz Kurrency uygulaması da bunlardan biri ve güncel kurlara göre para birimlerini dönüştürmeye yarıyor. Oldukça sade bir arayüzle karşımıza çıkan Kurrency, sadece rakamsal veriler girerek istediğimiz sonuca kolaylıkla ulaşmamızı sağlıyor diyebilirim. 

Uygulamanın içinde ilgilenmeniz gereken hiçbir ayrıntı bulunmuyor. Dediğim gibi dönüştürmek istediğiniz para birimlerini seçerek rakamsal verileri girmeniz yeterli. Çok kısa süre içinde istediğiniz sonucu öğrenebiliyorsunuz. Sol üst köşede yer alan butona tıkladığınızda da en son yaptığınız işlemleri görebilir, favori aramalarınızı belirleyebilirsiniz. Sonuçlar çıktıktan sonra hangi tarih ve saatte arama yaptığınınıza da ulaşmanın mümkün. 

Para birimi dönüştürme işinizi görecek bir uygulama arıyorsanız Kurrency ihtiyacınızı karşılayacaktır. Dilerseniz App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.