Left And Right Mouse

Left And Right Mouse

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 617
  • DOSYA BOYUTU 0.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fashion Digital Co. ltd

Left And Right Mouse ile fare tuşlarınızı sol elinize göre ayarlayabilirsiniz

Left And Right Mouse solak insanlar için kolay bir fare tuşlarını ayarlama yolu sunan ilaç niteliğinde bir fare tuşu değiştirme programıdır.

Left And Right Mouse sağ ve sol fare tuşlarını oldukça kolay bir şekilde değiştirebilmeniz için size inanılmaz kolay bir yol sunuyor. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra görev çubuğuna kendi simgesini eklemektedir. Bu simgeye çift tıkladığınızda sağ ve sol fare tuşları anında yer değiştirmektedir ve ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Left And Right Mouse programının güzel yönü aynı bilgisayarı kullanan farklı kullanıcılar için sorunsuz bir çözüm oluşturmasıdır. Eğer birden fazla kişi aynı bilgisayarı kullanıyorsa her kullanıcı için farklı bir fare kullanmak pratik olmamaktadır. Bunun yanında kendi bilgisayarınızdan farklı bir bilgisayarda çalışacaksanız her gittiğiniz yere fare taşımak büyük bir sıkıntıdır.

Left And Right Mouse sizi sol el için fare arama ve satın alma derdinden de kurtarıyor. Sol el için üretilen fareler oldukça kısıtlı sayıdadır ve piyasada bu fareleri bulmak oldukça güçtür. Bu nedenle solak kullanıcılar genelde bilgisayar kullanırken sıkıntı yaşamaktadır. Eğer solak bir kullanıcıysanız Left And Right Mouse ile dilediğiniz fareyi tercih ederek kendi bilgisayarınızda veya farklı bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Left And Right Mouse programının güzel bir yönü sisteminiz üzerinde sadece tek bir klasörde dosya depolaması ve herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturmamasıdır. Bu nedenle programın yüklü olduğu klasörü silmeniz programı kaldırmak için yeterlidir. Ayrıca programı bir USB belleğe atarak dilediğiniz bilgisayarda kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz.