Loadkit Download Manager

Loadkit Download Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mehrzad Chehraz

Loadkit Download Manager, Windows 10 PC, tablet ve telefonunuzda kullanabileceğiniz özellikli dosya indirme yöneticisi.

Loadkit Download Manager, Windows 10 Mobile sistemli telefonunuza yüklediğiniz vakit aynı zamanda bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı dosya indirme yöneticisi. En çok kullanılan web protokollerinden sorunsuzca indirme yapmayı destekleyen uygulamada isteğiniz dışında indirmelerin gerçekleşmemesi için özel kullanıcı adı ve şifre belirleyebiliyorsunuz.

Windows platformunda evrensel uygulamalar arasında olan Loadkit, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerinden dosya indirmeyi destekliyor ve ücretsiz olmasına karşın oldukça fazla özellik sunuyor. Müzik, video, fotoğraf, doküman indirmelerinizi kategoriler halinde karşınıza getiren uygulama ile indirmeleri zamanlama, indirmeleri kuyruğa ekleme, indirmeyi durdurma ve devam ettirme, arka planda indirme yapma, indirilenleri filtreleme şansına sahipsiniz.

Tamamlanan indirmeleri anlık olarak bildiren indirme yöneticisinin Microsoft Edge tarayıcıdan indirmeyi desteklememesi, ücretsiz sürümde sınırlı sayıda indirme yapmaya izin vermesi, Cortana desteği sunmaması gibi eksiklikleri mevcut ancak tüm bunların sonraki güncellemede giderileceği geliştirici tarafından paylaşılmış.