MailChimp Snap

MailChimp Snap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Rocket Science Group

MailChimp Snap, ziyaretçilerinize fotoğraflı e-posta bülteni göndermek için kullanabileceğiniz pratik, ücretsiz bir uygulama.

MailChimp Snap, dünya genelinde en çok kullanılan e-posta bülteni gönderme uygulamalarıdan biri olan MailChimp’in geliştirilmiş sürümü diyebiliriz. 9 milyondan fazla kişi ve işletme tarafından kullanılan ve her gün 600 milyondan fazla e-postanın gönderildiği uygulama bilgisayarınız başında olmadığınızda hızlıca fotoğraflı e-posta bülteni hazırlayıp göndermenize imkan tanıyor.

PC başında olmadan da mobilden sitenize gelen ziyaretçiler için e-posta bülteni hazırlayabileceğiniz basit kullanımlı, ücretsiz bir uygulama arıyorsanız MailChimp Snap’i öneririm. Yeni çektiğiniz fotoğrafı, film rulonuzdaki fotoğraflardan birini veya Instagram akışınızdakilerinden birini ekleyip notunuzu da düşüyorsunuz. Akabinde hazır şablonlardan birini seçiyorsunuz ve hazır hale geliyor. Bu noktadan sonra e-mail bülteni göndereceğiniz kişileri seçiyorsunuz ki herkese, özel bir kişi veya kişilere gönderme seçeneğiniz var.

Şunu da belirtmekte fayda var. MailChimp Snap uygulamasını kullanabilmeniz için MailChimp hesabınızın olması gerekiyor.