MailChimp

MailChimp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • DOSYA BOYUTU 2.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Rocket Science Group

MailChimp web uygulamasında yarattığınız e-posta bülten kampanyalarını iPhone ve iPad'inizden kolayca yönetmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

MailChimp uygulaması pek çok web sitesi sahibi tarafından takipçilere e-posta bültenleri gönderebilmek için kullanılan web uygulamalarından bir tanesi. Ancak her zaman bilgisayar başında internet tarayıcısı açık beklemek mümkün olmadığı için şirket tarafından iOS uygulaması da hazırlanmış ve kullanıcılara sunulmuş durumda.

Uygulamayı kullanırken çok kolay bir şekilde listelerinizi düzenleyebiliyor, yeni kayıtlar ekleyebiliyor, kampanyaları gönderebiliyor ve raporlarınızı görebiliyorsunuz. Bilgisayardan ya da tabletinizden yarattığınız kampanyaları direkt olarak iPhone'unuzu kullanarak başlatabiliyor ve e-postaları gönderebiliyorsunuz. Aynı zamanda listenize dair detaylı bilgileri de sağlayabilen MailChimp, bulunduğunuz konuma yakın olan takipçileri listeleyebiliyor ve diğer filtrelere göre de sıralamalar yapabiliyorsunuz.

Tek bir arayüzü kullanarak tüm kampanyalarınızı aynı anda görmenize ve zamanlamanıza da imkan tanıyan uygulama, telefonunuzdan kampanya başlatmadan önce gerekli kontrol işlemlerini de yapıyor ve eksik kampanyaları göndermenize engel oluyor. Dilerseniz biten kampanyalarla ilgili raporları da inceleyebiliyorsunuz ve masaüstü web uygulamasında varolan detayların pek çoğu bu raporlarda karşınıza çıkıyor.