Matriks Mobil Finans

Matriks Mobil Finans

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 899
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Matriks Bilgi Dagitim Hizmetleri A.S.

Eğer iPhone ve iPad cihazlarınızdan piyasa verilerine dair tüm bilgileri elde etmek isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Matriks Mobil Finans uygulaması iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz ve hem dünya hem de Türkiye'deki finansal verileri takip edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Her ne kadar çok detaylı bilgiler için ücret ödenmesi gerekse de standart kullanıcıların uygulama içerisindeki verilerle yetineceklerine inanıyorum. Özellikle VOB işlemleri için uygulama içerisinden satın alma işlemleri yapılabiliyor.

Hem ülkemizdeki hem de yabancı haber kaynaklarının finansal verilere dair haberlerini uygulama içerisinden seçmece olarak anında takip edebilir yahut İzmir VOB'dan tutun da dünya endekslerine ve dövizlere kadar pek çok piyasa verisini bilgisini anında görebilirsiniz.

İstatistik ve analiz verilerini bünyesinde barındıran uygulama böylece her an her yerde acil finansal veri takip etmeniz gereken durumlarda imdadınıza koşabiliyor. Dilerseniz kendinize özel sayfanızı da yaratabilir ve sadece istediğiniz bilgilerin bu sayfada takip edilmesini sağlayabilirsiniz.