Memory Washer

Memory Washer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,461
  • DOSYA BOYUTU 1.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Right Utilities Software

Bilgisayarlarda sürekli yapılan işlemler bir zaman sonra bilgisayarı yavaşlatır ve yorar.Bu yavaşlamayı düzenlemek için ise bu ağırlaştıran dosyaları silen ve yavaşlatmayı ortadan kaldıran bir program arıyorsanız işte size harika bir

Memory Washer programı bilgisayarlarını düzenli olarak temizlemek isteyen,yoğun kullanımdan dolayı biriken dosyaları temizleyip bilgisayarını ilk gün gibi hızlı kullanmayı amaçlayan kullanıcılar için harika bir yazılımdır.Gelişmiş özellikleri sayesinde tüm bu yavaşlamaların ve gereksiz dosya birikmelerinin önüne geçebilirsiniz.

Memory Washer bize nasıl yardımcı olur ?

Program ilk etapta gereksiz dosyaları silmek üzerine kurgulanmıştır.Windows'un kullanmadığı kayıt dosyalarındaki gereksiz dosyaları siler ve sistemi daima hızlı tutar. Bunların yanında başka önemli özellikleride mevcuttur.

Memory Optimization

Programla beraber ayarlar yapabilirsiniz. İşlemci,ram ve anakart ayarları üzerinde işlem yapabilirsiniz.Yapacağınız düzgün ayarlar sayesinde sisteminizden yüksek verim alabilirsiniz.

Startup Manager

Sistem başlangıç ayarlarını yapabilirsiniz.Bilgisayarınızı açılışta yoran programları engelleyebilir daha sonra açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazılımı herdefasında manuel olarak çalıştırmak zorunda değilsiniz.Gerekli ayarlamaları yaparak otomatik şekile çevirebilirsiniz.Bu sayede tüm tarama ve temizleme işlemlerini belirlediğiniz zamanda gerçekleştirir.