MightyText

MightyText

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 958
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MightyText

MightyText ile bilgisayarınız üzerinden mesajlaşabilirsiniz

MightyText kullanıcıları Android telefonları üzerinden mesajlaşma derdinden kurtaran oldukça kullanışlı bir tarayıcı eklentisi olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve bir bilgisayardan SMS gönderme çözümü olan MightyText temel olarak mesajlarınızı bilgisayarınız üzerinden yazıp alıcılara ulaştırma konusunda size yardımcı oluyor. Bu sayede Android cihazınızın küçük klavyesinde mesaj yazma derdinden kurtulabiliyorsunuz. Eğer işiniz veya sosyal hayatınız gereği sıkça mesajlaşmanız gerekiyorsa MightyText zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor ve sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor.

MightyText Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera internet tarayıcıları için geliştirilmiş bir tarayıcı eklentisi. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten sonra Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz ve eklentiyle uygulamayı eşleştirerek MightyText'i kullanmaya başlıyorsunuz.

MightyText Android cihazınıza gelen armaalrı ve bildirimleri bilgisayarınızda eş zamanlı olarak gösterebiliyor. MightyText'in internet tarayıcınız ile uyumlu versiyonunu indirme bağlantımıza tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfa üzerinden indirebilirsiniz.