MiniTool Photo Recovery

MiniTool Photo Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,091
  • DOSYA BOYUTU 16.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MiniTool

MiniTool Photo Recovery ile silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsinizq

MiniTool Photo Recovery herhangi bir sebepten ötürü dijital fotoğraf makinanızdan veya bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri getirme amacıyla kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları kurtarma programı olan MiniTool Photo Recovery pratik bir kullanım ve anlaşılır bir arayüz sunuyor. USB belleklerimizde, dijital fotoğraf makinalarımızda veya kameralarımızda, sabit disklerimizde veya hafıza kartlarımızda sakladığımız fotoğraflar veri yazma hataları, transfer sırasında yaşanan problemler ve elektrik kesintileri gibi nedenlerden ötürü kazara silinebiliyorlar. Bunun yanında kendi elinizle sildiğiniz fotoğrafları sonradan geri getirmek isteyebiliyorsunuz. İşte bütün bu amaçlar için MiniTool Photo Recovery'i kullanabilirsiniz.

MiniTool Photo Recovery ile fotoğraf kurtarabilmek için ilk önce program ana penceresinden hangi depolama biriminden fotoğraf kurtaracağınızı seçiyorsunuz. Kayıp dosya taraması yapılacak diski belirledikten sonra tarama işlemini başlattığınızda tarama yaptığınız diskin boyutuna göre bir süre işlemin sonuçlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bu süre genel olarak çok uzun değil. İşlem bitince tespit edilen kayıp veya silinmiş fotoğraflar listeleniyor.

MiniTool Photo Recovery kullanıcılara arama sonuçlarını dosya türüne veya dosya boyutuna göre filtreleme imkanı da veriyor.